• Bluetooth адаптер, No brand, V2.0, Черен - 10001
Bluetooth адаптер, No brand, V2.0, Черен - 10001

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Bluetooth адаптер, No brand, V2.0, Черен - 10001

  • Производител: No brand
  • Код на продукта:
  • Наличност: 10
  • 4лв