Термодиректен принтер, Xprinter, XP-DT425B, Бял - 71205

Напишете отзив

Бележка: HTML не е преведен!
    Лош           Добър

Баркод принтер, Xprinter, XP-DT425B, Термодиректен, Бял - 71205

  • Производител: No brand
  • Код на продукта:
  • Наличност: 10
  • 410лв


Тагове: Баркод, принтер, , xprinter, , xp-dt425b, , Термодиректен, , Бял, 71205, aОчаквани, продукти Печат